KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396523
nr 1539 6523
Johan Lindell
(f. 1950), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -98. Olja på papper, oramat löst blad. Bladets mått. 42x59 cm
Johan Lindell, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:22:42
5/5 11:17:28